Hakkımızda

Eskihisar Grubu 1981'de kurulan ilk firmadan bugüne kadar, dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri üzerine kurduğu iş anlayışı ve takım çalışması ile büyümesini sürdürmüş ve bugünkü konumuna ulaşmıştır.

İnşaat malzemeleri ticareti, inşaat ve yatırım, dış ticaret, alışveriş merkezleri yapımı ve işletmesi, sigorta, otomotiv ve tarım sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile geniş bir yelpazede hizmet sunan Eskihisar grubu; 7 firması, 200'e yakın personeli ile yıllık ortalama 80 milyon USD ciroya ulaşmıştır.Doğru Sigorta   =   Doğru Risk Analizi
Doğru Değer Tespiti
Doğru Mevzuat Bilgisi
Doğru Poliçe Şartları
İnsanların tüm varlık ve girişimleri risk (riziko) adı verilen belirsizliklerin tehdidi altındadır. Sigorta, risklerin gerçekleşmesi halinde doğan zararı karşılar, böylece geleceğin maddi açıdan belirli hale gelmesini sağlar. Sigorta kişi ve kurumlara güven sağlar, böylece geleceğin planlanmasını mümkün kılar, girişimciliği teşvik eder.

Sigorta temelde, benzer riske maruz kalan kişilerin maddi güçlerini birleştirerek yardımlaşmasıdır. Sigorta şirketlerinin işlevi, bu kişilerin birbirlerini bulmasını ve gerçekleşen zararların giderilmesini organize etmektir.

Sigorta teminatının işlemeye başlaması için sigortalı ile sigorta şirketi arasında sigorta sözleşmesi yapılır. Poliçe, sigorta sözleşmesinin koşullarını içeren ve ispatlayan belgedir.Neden Eskihisar Sigorta?
  • Kurumsal Bir Firmayız,
  • Satış, Servis ve Sigorta Koordinasyonu Sağlıyoruz,
  • Kaza anında Ankara sınırları içerisinde 444 4004 numaralı acil kaza yardım hattı ile ücretsiz hizmet sunuyoruz,
  • Poliçelerin yenileme dönemlerinde müşterilerimize en uygun fiyat tekliflerini sunuyoruz,
  • Eğitimli ve deneyimli kadromuz ile hasar danışmanlığı yapıyoruz.
Eskihisar Sigorta olarak hedefimiz tutku ve heyecanla çalışarak, sektöre yön veren ve tercih edilen sigorta acentesi olmaktır.

Eskihisar Sigorta olarak öncelikle riskinizi tanımlıyoruz ve bu riski kontrol altına alıp en uygun finansman modelini oluşturuyoruz.